Białe dynie

12:37:00
Hej. Jesień w pełni,deszcz siąpi za oknem,kubek z ciepłą herbatą w łapie... Pusta strona do zapisania ;) Taka moja chwila. Smakuję,korzystam z niej jak mogę.
Zazwyczaj jesień jest kojarzona z tradycyjną,pomarańczową dynią. Która mi osobiście dawno się już opatrzyła! Czyż biała,elegancka dynia nie jest ciekawsza? Bardziej wykwintna i oryginalna. Przywodząca na myśl święta...
Znacie moją miłość do różnych aranżacji,przejawia się ona głównie w komponowaniu rozmaitych,miniaturowych scenek. Dzisiejsza w kolorystyce czarnobiałej.  Przyszła mi na myśl pewna dygresja.... Czy słyszeliście o myśleniu dychotomicznym? To myślenie w sferze czarno lub biało. Jest to bardzo niekorzystne dla naszej psychiki. Owszem świat zawiera czarny i biały ,ale również wiele odcieni szarości.
Miłego tygodnia ;)Hi! Outside-world is full of autumn. Colorful leaves are dancing on the wind, drops of rain on the windowasill and the cup of hot tea in hand. And empty screen to write on some words. It's my moment.

The popular icon of autumn is traditional,orange pumpkin ,which to me is simple boring!
But white pumpkin. .. Oh.. It's other story. Elegant,white is amazing decoration not only for real-life houses. I decided to make my favourites in miniature. They are more delightfull and original. I love to compose many miniature scenes. This one with white pumpkins as the main element on the black background. Have a nice week!

You Might Also Like

9 komentarze

 1. me encantan esas calabazas blancas!!!! Bonitas fotos.
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Robi się Halloween u Ciebie, dynie świetne i takie inne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Que calabazas tan originales.
  Un abrazo
  Maite

  OdpowiedzUsuń
 4. Your white pumpkins are beautiful; I agree that they are very elegant. I bought two white pumpkins this year to add to my front porch arrangement, and they do make an interesting contrast to the usual orange ones. Happy Fall!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne są. :D Osobiście bardzo lubię dynie w różnych kształtach i z dziwnymi naroślami. Te białe bardzo mocno kojarzą mi się już z Bożym Narodzeniem. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O jakie śliczne!:D Bardzo ciekawy pomysł na wykonanie pospolitej dyni. Ogółem to fajny blog, zostanę na dłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne, a dzięki barwie klimatyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo oryginalny pomysł i świetne wykonanie ;)
  Zostawiam obserwację i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Vraiment très joli et très appétissants, surtout les croissants. C'est vraiment très réaliste bravo

  OdpowiedzUsuń

like me on facebook