Berry pie

02:03:00


Thank you for your last kind words and compliments, they mean a lot for me.
 Today another cake, sweet again... oh I like very much working with fimo and doing sweets.These all creams,frosting,custards,little pieces of chocolate,cakes,pies and other sweet decorations are my favourite parts of miniature food. But now is time when hard,exquisite cakes stay in the recipes ,in the books ,but  light cakes with lots of  season fruits go on our tables.
So I baked for you summer pie with lots of blubberies. Don't care it has no calories ;)

Dzięki za wasze przemiłe komentarze pod ostatnim postem.Wasze ciepłe słowa wiele dla mnie znaczą.
 Dziś inne ciasto nie mniej wiosenne od poprzedniego. Znowu na słodko.....Cóż nic nie poradzę na to ,że najbardziej lubię lepić smakołyki. Te wszystkie kremy,lukry,śmietany,polewy i inne słodkie dekoracje są moją ulubioną częścią miniaturowego jedzenia. Teraz taki czas ,że wykwintne ,ciężkie torty zostają na kartach  książek kucharskich ,a na stół wędrują lekkie ciasta z sezonowymi owocami najlepiej na zimno. Więc dziś  rozsmakujcie się w pysznej tarcie z delikatnym kremem i ogromnej ilości jagód. Bez obaw na szczęście 0 kalorii. ;)
                                                               I hope you liked it.

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Jezu jakie to jest piękne! Strasznie chciałabym takie ciasto z jagodami :-) Cieszę się że wpadłam tutaj i zostanę tu na dłużej bo uwielbiam takie miniaturowe wypieki :-)) Obserwuję! ;-)

  dekoland.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. o wow u ciebie to dopiero pięknie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Doprawdy nie wiem jak można takie cudeńka tworzyć i to w dodatku w miniaturze. Wspaniałe są Twoje dzieła. Chętnie wpadnę częściej w odwiedziny, żeby oczy nacieszyć i powzdychać. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpadajcie koniecznie. Jeśli macie pytania. Śmiało chętnie na nie odpowiem. Zobaczyłam wasze ciepłe komentarze i uśmiech od ucha do ucha zawitał na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piekne zdjęcia ....Miniaturki oczywiście też :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję . Fajnie ze doceniłaś zdjęcia ,nie ma co naszła mnie wena.

   Usuń
 6. Takie prace "do schrupania" lubię najbardziej. Cóż... jestem łasuchem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami to mam już wyrzuty sumienia ze ciągle tak słodko i nic dla tych na diecie. :D

  OdpowiedzUsuń

like me on facebook