Co wprawia mnie w magiczny nastrój

10:40:00Niby przerwy w blogowaniu są nieprofesjonalne. Ale tu na tym skrawku ogromnego internetowego wszechświata kreuję rzeczywistość, która w żadnym stopniu nie musi być profesjonalna. Pragnę, by mój mały świat był bardzo osobisty, naturalny i rozwijał się wraz ze mną.

 Blog czasem musi zaczekać na moją ochotę, bym znów tchnęła w niego ruch.  Bym znów po opublikowaniu posta mogła śledzić wzrokiem małe punkciki pojawiające się z biegiem minut na mapie świata. Znak, że kolejne osoby odwiedzają mojego bloga. Najgęściej jest w Polsce, ale ostre kropeczki wyświetlają się także po drugiej stronie naszego globu - w U.S.A. jeden, dwa... i trzy , we Francji, Hiszpanii, Finlandii.
Siedzę  zamyślona jeszcze przez moment.Wyobrażam sobie jak inni ludzie czytają mojego posta, a może w pośpiechu oglądają tylko zdjęcia.  Możliwe, że wśród czytelników jest starsza pani posiadająca kolekcję domków, albo początkująca miniaturzystka, która pieczołowicie ustawia swoje mebelki w piękne miniaturowe aranżacje, a może miłośnik maleństw, którego zadowala jedynie podpatrywanie cudzych prac. Nie wiem! Ale samo wyobrażenie o ogromie możliwości jakie oferuje nam internet wprawia mnie w magiczny nastrój. Jeszcze rok temu nie śniło mi się, że moje miniatury  będą dostępne publicznie za sprawą tak niepozornej usługi. Nienamacalnej, tak wątłej i nieuchwytnej, a zarazem tak potężnej i bogatej usługi jaką jest internet.
You Might Also Like

5 komentarze

 1. Hello, your blog and your miniature food are wonderful. Thank you for following me. Greetings from Hungary,
  Melli

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Aniela,
  To wspaniały sposób, aby uzyskać informacje zwrotne i inspiracji z innych miniaturzystów.
  Wielki uścisk
  Giac

  OdpowiedzUsuń
 3. You are right! Internet is a powerful resource ... it allows us to share our little follies!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Angela!
  Cieszę się, że cię poznać! Jestem szczęśliwy, że Twój naśladowcą! Czekam na nowe wiadomości!

  Tatiana

  OdpowiedzUsuń

like me on facebook